Pudzianowski gwiazdą gali w USA. Amerykanie chcą go oglądać!

Nie były mistrz świata, nie bardziej uznani zawodnicy, ale właśnie siłacz z Polski ma przyciągnąć tłumy fanów.Mariusz Pudzianowski wielkich osiągnięć w MMA (jeszcze?) nie ma. Większą sławę zdobył jako strongman, jednak już teraz uznawany jest za gwiazdę sportów walki. Na tyle, że jego występ w USA - 15 maja - jest główna atrakcją wieczoru.

Informuje o tym portal fightsport.pl. Gala organizacji Moosin odbędzie się w Bostonie. Najważniejszym pojedynkiem jest właśnie występ Pudziana.

Walka Polaka z Timem Sylvią, byłym mistrzem świata, ma być tą, dzięki której organizatorzy liczą na dodatkowe wpływy z opłat za możliwość oglądania całej gali w telewizji (będzie trzeba wykupić odpowiedni pakiet). Popularność „Dominatora” ma być podstawą sukcesu finansowego imprezy.

Obok Pudzianowskiego na gali wystąpią: Travis Wiuff, Choi Mu Bae, Mike Campbell czy Yves Edwards. Ale to właśnie Polak ma być lokomotywą zawodów.

Wcześniej Pudzian wystąpi w Polsce, na gali KSW w katowickim "Spodku". Organizatorzy z Bostonu będą się modlić, żeby nic mu się nie stało.

Walka w USA jest też okazją do nawiązania nowych kontaktów, co może zaowocować kolejnymi walkami za Oceanem. Pudzian, jeśli wygra, może stać się jeszcze ciekawszym kąskiem dla organizatorów następnych imprez. Amerykanie będą chcieli na nim zarobić jeszcze większą kasę.

Źródło: sportfan.pl

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW