Pudzianowski vs Kawaguchi już w najbliższy piątek

To ma być największa i najbardziej spektakularna gala w historii polskiego MMA. Już w ten piątek odbędzie się trzynasta edycja Konfrontacji Sztuk Walki. Jedną z największych atrakcji wieczoru będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Yusuke Kawaguchim.

Organizatorzy postarali się o bardzo mocną obsadę gali. Fani zgromadzeni na trybunach katowickiego Spodku i przed telewizorami (Polsat, Polsat Sport) obejrzą aż trzy walki o pas, arcyciekawie zapowiadający się turniej w kategorii wagowej do 95 kilogramów i oczekiwaną przez wszystkich fanów sportów walki potyczkę "Pudziana" z Kawaguchim.

W turnieju zaprezentuje się ósemka zawodników: Daniel Tabera, Grigor Aschugbabjan, Łukasz Skibski, Attila Vegh, Antonio Mendes, Wojciech Orłowski, Jan Błachowicz i Julio Brutus. Natomiast o zaszczytne tytuły powalczą: David Olivia i Konstantin Gluhov (finał turnieju do 105 kg z KSW 12), Krzysztof Kułak i Vitor Nobrega (o tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze średniej) oraz Mamed Khalidov i Ryuta Sakurai (o tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej).

Pierwszy rywal Mariusza Pudzianowskiego w MMA, Marcin Najman zdradził nam niedawno, że będzie ze szczególną uwagą przyglądać się walce Kułaka z Nobregą. Ten pierwszy chętnie bowiem rzuciłby wyzwanie "El Testosteronowi". Najman przystanie na walkę (odbyłaby się we wrześniu lub w grudniu), o ile Kułak zwycięży w piątek w Spodku.

Poniżej prezentujemy kolejność walk KSW 13:

Turniej do 95 kg: 1/4 finału
Daniel Tabera - Grigor Aschugbabjan
Łukasz Skibski - Attila Vegh
Antonio Mendes - Wojciech Orłowski
Jan Błachowicz - Julio Brutus

Finał turnieju do 105 kg z KSW 12
David Olivia - Konstantin Gluhov

Walka o tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze średniej
Krzysztof Kułak - Vitor Nobrega

Turniej do 95 kg: 1/2 finału
Tabera/Aschugbabjan - Skibski/Vegh
Mendes/Orłowski - Błachowicz/Brutus

Extrafight
Mariusz Pudzianowski - Yusuke Kawaguchi

Walka o tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej
Mamed Khalidov - Ryuta Sakurai

Źródło: interia.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW