Na tę walkę czeka cała Polska Pudzian v Nastula

Polscy kibice MMA jeszcze dobrze nie ochłonęli po wczorajszej walce Mariusza Pudzianowskiego z Yusuke Kawaguchim, a już za dwa tygodnie znów będą pełni emocji. Polak zmierzy się z Timem Sylwią. Dla fanów mamy kolejną doskonałą wiadomość. Już we wrześniu "Pudzian" prawdopodobnie zmierzy się z Pawłem Nastulą.

O starciu z Nastulą mówiło się od dłuższego czasu. Podczas piątkowej gali KSW, fani mieli usłyszeć, że jest już wstępne porozumienie dotyczące tego starcia. Ostatecznie organizatorzy wstrzymali się z obwieszczeniem tej informacji. Co prawda rozmowy idą w dobrym kierunku, jednak dopóki kontrakt nie zostanie podpisany, oficjalnie taka informacja się nie pojawi.

Podczas rozmowy z dziennikarzem serwisu Lookr.tv, współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski potwierdził, że rozmowy są prowadzone. - Planujemy walkę Pudzianowskiego z Nastulą na początek września. Czy do niej dojdzie? Na dniach wszystko się wyjaśni, jestem dobrej myśli - przyznał.

Paweł Nastula ma za sobą cztery występy w jednej z najsłynniejszych organizacji MMA - PRIDE FC. Były judoka ostatni raz walczył w formule MMA dwa lata temu.

Źródło: wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW