KSW 14: Zwrot w sprawie walki Pudziana

Mariusz Pudzianowski może na KSW 14 zmierzyć się z Ericiem Eschiem. Popularny "Butterbean" ostatnio nie szczędzi Pudzianowskiemu złośliwości, a pomysł momentalnie podchwycili włodarze KSW.

Mariusz Pudzianowski w USA miał rozwijać swoją karierę na galach Moosin, ale ostatnio dość niespodziewanie szydził z niego Eric Esch, jedna z najważniejszych osób w Moosin. "Butterbean" najpierw wykpił technikę Pudzianowskiego, a później przyznał, że chętnie zmierzyłby się z polskim siłaczem i bez problemu znokautował Pudzianowskiego. - Myślę, że jeśli obie strony potwierdzą swoje zainteresowanie my podejmiemy rękawice - mówi Maciej Kawulski za pośrednictwem strony konfrontacja.com. - Nie mniej jednak jeżeli Butterbean będzie nadal podtrzymywał swoje zainteresowanie tą walką, my ze swojej strony rozpatrzymy ją poważnie, ale w tym celu potrzebujemy konkretniejszych deklaracji - wtórował Kawulskiemu Martin Lewandowski.

Skoro zainteresowanie wyraził Esch oraz najważniejsi ludzie w KSW, to trop prowadzi jasno do walki Pudzianowski - Esch na gali KSW 14, która 18 września odbędzie się w Łodzi. Jak informuje "Wirtualna Polska" organizatorzy KSW skontaktowali się z federacją Moosin i uzyskali potwierdzenie, że "Butterbean" może przyjechać do Polski na galę KSW 14. Taka walka odbiłaby się echem nie tylko w Polsce, bo mający za sobą występy w Pride oraz Cage Rage Esch jest bardzo rozpoznawalną postacią w świecie MMA.

źródło:sports.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW