Mariusz Pudzianowski na Strefie Walk 28 maja w Poznaniu!

Autor: Maciej Brylski

Szanowni Państwo, mam wielką przyjemność zaprosić Was do współtworzenia bezprecedensowego wydarzenia na polskiej scenie sportów walki. FCA – Full Contact Arena – zawodowa gala MMA to największy spektakl dynamiki i siły w naszym kraju, zestawienie potęgi ludzkich mięśni z niezawodną techniką walki.

Na gali FCA odbędzie się 12 pojedynków MMA a w tym walka o Pas Mistrza Polski MW pomiędzy Marcinem Krzysztofiakiem posiadającym pas Quest Arena Champion a pretendentem do tytułu Marcinem Bandelem. Ponadto w klatce spotkają się Jędrzej Kubski – poznański trener i zawodnik MMA versus zawodowy bokser z Czech Roman Vanicki oraz czołowi poznańscy zawodnicy MMA: Raczyński, Kondraciuk, Grabarek.

FCA – to niezwykle prestiżowe wydarzenie, które mamy zaszczyt organizować dla poznańskiej publiczności. Gala MMA odbędzie się 28 maja w Hali Arena o godzinie 17:00. Osobą prowadzącą oraz mistrzem ceremonii będzie wspomniany wcześniej 5-cio krotny najsilniejszy człowiek świataMariusz Pudzianowski. Po raz pierwszy w swojej karierze „Pudzian” poprowadzi całą imprezę wzmacniając swój wizerunek jako czołowego polskiego a w przyszłości światowego zawodnika MMA.

Gościem honorowym gali FCA będzie jeden z najlepszych zawodników MMA na świecie. Wielokrotny zwycięzca najlepszych turniejów w Japonii i Rosji, gwiazda światowego formatu – Aleksander Emelianenko. Jest to jego pierwsza oficjalna wizyta w naszym kraju, która zarówno dla prasy Rosyjskiej jak i światowej stała się sensacją. Sam Emelianenko będzie w Poznaniu przez 5 dni aby wziąć udział w Gali, spotkać się z zawodnikami oraz poprowadzić seminarium MMA. Jego przyjazd do naszego kraju jest wydarzeniem niezwykle ważnym pod względem sportowym i społecznym.

Z poważaniem
Maciej Brylski
Rzecznik Prasowy FCA


 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW