Pudzianowski chce trenować u najlepszych

Mariusz Pudzianowski poważnie myśli o wyjeździe za granicę - informuje dziennik "Polska The Times". Najsilniejszy człowiek świata chce poznawać tajniki sportów walki u najlepszych na świecie i dlatego rozważa dłuższy pobyt w Stanach Zjednoczonych.

"Dominator" zdaniem "Polski" rozmawiał już wstępnie z trenerami z dwóch grup - American Top Team i Sityodtong. Obie stajnie mają w swoich szeregach zawodników walczących dla największych federacji na świecie.

W American Top Team są m.in. niedawny rywal Mameda Khalidova, Brazylijczyk Jorge Santiago, mistrz świata wagi średniej federacji Sengoku, uliczny zabijaka Kimbo Slice i weteran UFC Thiago Silva.

Sityodtong specjalizuje się w Muay Thai. Wielu jej zawodników walczy na galach UFC, m.in. Stephan Bonnar i Jorge Rivera.

- Muszę ćwiczyć z elitą, jeśli chcę z nią potem konkurować. Moim celem jest światowy szczyt i zrobię wszystko, by na niego wejść - zapewnia Pudzianowski, a jego trener Mirosław Okniński dodaje: - Trzy, cztery miesiące w dobrym klubie w USA mogłyby okazać się decydujące.

Wyjechać za granicę planuje także Paweł Nastula. Jeśli zostanie podpisany kontrakt na walkę mistrza olimpijskiego w judo z Atlanty (1996 rok) z Pudzianowskim, Nastula chce wyjechać na zgrupowanie do Starego Oskołu, by trenować u najlepszego zawodnika w historii MMA Fiodora Emelianenki.

WP.PL/Polska The Times

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW