Kolejka do Pudziana

Do organizatorów gali FCA, która odbędzie się 28 maja w poznańskiej Hali Arena zgłaszają się zawodnicy chcący zdetronizować polskiego mistrza wagi ciężkiej MMA.

Swoich sił pragnie spróbować między innymi Chris "The Beast" Mahle, ważący 131 kg i mierzący 193 cm bokser i zawodnik MMA z Austrii. Bestia przyjeżdża 28 maja do Poznania na galę FCA zakontraktować swój pojedynek z Rafałem "Uszolem" Dąbrowskim a jak sam stwierdził: "po tej wygranej walce czekam na Mariusza Pudzianowskiego w Austrii lub w Polsce".

Mahle podczas najbliższej poznańskiej gali będzie kibicował zawodowemu bokserowi z Czech Romanowi Vanickiemu, który stanie do pojedynku z Jędrzejem "Węgorzem" Kubskim - trenerem i zawodnikiem BJJ oraz MMA. Będzie to niezwykle ciekawy pojedynek zważywszy na ilość mistrzowskich pasów Vanickiego w boksie oraz umiejętności parterowe Kubskiego.

Podczas Full Contact Areny będzie można zobaczyć także Edwina Raczyńskiego, Sebastiana Grabarka oraz Tomka Kondraciuka, a w walce wieczoru zmierzą się Krzysztofiak - zdobywca tytułu QUESTARENA CHAMPION i pretendent do tytułu Bandel.

Organizatorzy zakontraktowali w sumie 12 pojedynków a całą galę produkuje znana marka BRYLANTPROMOTION, choć najbardziej interesująca może być konferencja prasowa 27 maja w poznańskim Centrum Sportowym Green Point, z udziałem Pudzianowskiego i Emelianenki.

Źródło: wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW