Pudzianowski vs. Sylvia - "Musisz to zobaczyć"!

Już tylko godziny pozostały do kolejnej walki Mariusza Pudzianowskiego na ringu MMA. W nocy z piątku na sobotę "Pudzian" zmierzy się w USA z byłym mistrzem świata najbardziej prestiżowej federacji UFC Timem Sylvią. Walkę jako wielkie wydarzenie zapowiadają nie tylko polskie media. "Musisz to zobaczyć!" - takim sloganem reklamuje ją "sherdog.com", jeden z największych serwisów o MMA.

"Nie jest to co prawda walka o pas UFC ani gala federacji Strikeforce, ale starcie Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią musi zobaczyć każdy fan MMA na świecie" - czytamy w amerykańskim serwisie.

"Pudzian" jest przedstawiany jako obiecujący zawodnik, który będzie w stanie w przyszłości walczyć o tytuł mistrza świata. Sherdog.com zastanawia się, czy "narodowy polski bohater" już teraz, w swojej trzeciej walce w MMA udowodni, że stać go na wygrywanie z najlepszymi. A do takich zalicza się z pewnością Tim Sylvia, były mistrz świata federacji UFC.

Amerykanin lata świetności ma co prawda za sobą, ale w starciu z "Pudzianem" to on niewątpliwie będzie faworytem. Na jego korzyść przemawia przede wszystkim doświadczenie, ale też chyba, na dzień dzisiejszy, większe ringowe umiejętności. Czy Mariusz Pudzianowski będzie w stanie się temu przeciwstawić?

Gala MMA z udziałem "Pudziana" w nocy z piątku na sobotę. "Musisz to zobaczyć"! - zachęca "sherdog.com".

Źródło: wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW