KSW 27 w Ergo Arenie - Pudzianowski vs Thompson

17 maja na gali KSW 27 w trójmiejskiej Ergo Arenie Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Olim Thompsonem. Dla Anglika będzie to druga walka w odstępie zaledwie półtora miesiąca - 5 kwietnia błyskawicznie przegrał bowiem z Gzimem Selmanim. Albańczyk pokazał "Pudzianowi", jak szybko rozprawić się z Thompsonem, ale były mistrz świata strongmanów nie celuje zwycięstwo przed czasem za wszelką cenę. - Nastawiam się na pełny dystans - mówi "Super Expressowi".


W walce wieczoru gali BAMMA 15, która 5 kwietnia odbyła się w Londynie, Selmani potrzebował zaledwie 18 sekund, by pokonać Thompsona. - Przeciwnik najpierw trafił go kolanem, a potem założył duszenie - mówi Pudzianowski. 

34-letni Anglik to podobnie jak "Pudzian" były specjalista od zawodów siłaczy. W tej dyscyplinie nie może porównywać się z Polakiem pod względem osiągnięć, ale już w MMA to on jest bardziej doświadczony i to on zaszedł nieco dalej - dwa razy walczył m.in. na galach organizacji UFC. 

Czy walcząc z innym przeciwnikiem kilka tygodni przed starciem z Pudzianowskim Thompson nie pokazał, że lekceważy 5-krotnego mistrza świata strongmanów? - Jego sprawa. Przegrał tę walkę, ale takie jest ryzyko zawodowe - komentuje gwiazdor organizacji KSW. 

Choć Selmani pokazał "Pudzianowi", jak pokonać Thompsona w niespełna 20 sekund, nasz zawodnik spodziewa się trudnego pojedynku i nie celuje w zwycięstwo przed czasem za wszelką cenę. - Nastawiam się na pełny dystans - zapewnia "Pudzian". 

Dodajmy, że na KSW 27 zawodnicy po raz pierwszy w historii tej organizacji będą walczyli nie w ringu, a w klatce. Thompson walczył w niej więcej razy, niż "Pudzianowski, ale zdaniem wojownika z Białej Rawskiej nie jest to problemem. 

- Dla mnie nie ma znaczenia, czy to ring, czy klatka, chcę wyjść i się lać. W klatce trenowałem, gdy byłem w Ameryce, teraz trenuję w klatce w Polsce, więc nie czuję przerażenia, gdy w niej staję - zapewnia Pudzianowski w rozmowie z "Super Expressem". 

Popularny "Dominator" stoczył do tej pory w MMA 9 pojedynków, z których wygrał 6. Thompson walczył 18 razy, zwyciężał 12-krotnie. 

źródło: wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW