KSW27 - kim jest przeciwnik Pudziana?

Na KSW 27 walka Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson wzbudzi z pewnością wielkie emocje. Kim jest Oli Thomson i czy ma jakiekolwiek szanse z Pudzianem?  Oli Thompson to zawodnik MMA z Wielkiej Brytanii. Ma 34 lata. W wieku 19 lat zaczął trenować sporty siłowe. W 2006 roku zdobył Mistrzostwo Wielkiej Brytanii Strongman.

KSW 27 już w sobotę, 17.05.2014! Walki zapowiadają się ciekawie. Wśród nich jedną z tych najważniejszych będzie walka Pudzianowski vs. Thompson. Oli Thompson to zawodnik MMA z Wielkiej Brytanii. Ma 34 lata. W wieku 19 lat zaczął trenować sporty siłowe. W 2006 roku zdobył Mistrzostwo Wielkiej Brytanii Strongman. Kilkakrotnie brał udział w Mistrzostwach Świata Strongman, jednak nie odniósł na nich sukcesu.

W 2009 roku Oli Thompson z siłacza przekwalifikował się na zawodnika MMA. Po niezłym początku podpisał kontrakt z federacją UFC. W 2012 roku stoczył w UFC dwie walki. Obie przegrał przed czasem i stracił kontrakt.

Od 2013 roku Oli Thompson jest związany w federacją KSW. Ma za sobą dwie walki: przegraną na punkty z Karolem Bedorfem i wygraną przez nokaut techniczny z Kamilem Walusiem.

W sumie Oli Thompson ma na koncie 17 walk w formule MMA. 12 z nich wygrał, 5 przegrał.

źródło: eska.pl

Oceń wpis: 
(1 głos)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW