Pudzian na liście najbardziej wysportowanych mężczyzn!

Pudzianowski na liście najbardziej wysportowanych mężczyzn wszech czasów!

Mariusz Pudzianowski powoli staje się wizytówką naszego kraju. Były strongman odnosi sukcesy w MMA i coraz bardziej zwiększa swoja popularność. Tym razem
trafił na listę najbardziej wysportowanych mężczyzn w historii.

Opublikowana przez "Men's Health" lista zawiera nazwiska nie tylko sportowców, ale również aktorów i celebrytów. Stąd musi dziwić nieco obecność Pudzianowskiego oraz jego niezwykle wysoka pozycja. "Dominator" zajął 26 miejsce!

Takie wyróżnienie w anglojęzycznej prasie może być powodem do dumy. Szczególnie, że za jego plecami znaleźli się aktorzy: Daniel Craig i Jackie Chan. "Pudzian" wyprzedził również legendę UFC Wanderleia Silvę oraz Usaina Bolta.

Kto w takim razie wygrał? Należne sobie miejsce w annałach sportowych zajął Michael Phelps, medalowy rekordzista Igrzysk Olimpijskich przeszedł już na emeryturę, ale jego dokonania, jeszcze długo będą przykładem dla młodych sportowców. Kolejne miejsca na podium przypadły Bruce'owi Lee oraz Arnoldowi Schwarzeneggerowi.

Niespodzianką była z pewnością mała ilość piłkarzy. Najwyższe, 7. miejsce zajął Cristiano Ronaldo. Myślicie, że Portugalczyk faktycznie jest lepiej wysportowany niż Mariusz Pudzianowski? Może kiedyś doczekamy ich starcia w ringu i wtedy Polak będzie górą...

Piotr Hochsztapler

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW