SPROSTOWANIE

A co z Małyszem? Tu już Pudzianowski tak łagodny nie jest. Według niego nasz najlepszy skoczek powinien dać sobie spokój z występami.

Nie można non stop mamić ludzi, że jeszcze tydzień, jeszcze dwa. Dokonał rzeczy wielkich i powinien odejść. W tym roku skończy 33 lata, to dobra pora na zakończenie pięknej kariery. W skokach narciarskich, to na szczęście niespotykane, ale wiemy z poprzednich igrzysk, że w innych konkurencjach sportowcy, którzy nie dają rady, sięgają po wspomaganie - powiedział siłacz.
„Sięgają po wspomaganie”? Czy Pudzianowski coś sugeruje? Nic więcej wyjaśniać nie chciał, dodając że każda z dziedzin życia ma swoją tajemnicę... Ech!

TO NIE SĄ MOJE SŁOWA!!!!!!!!!!! ----""W skokach narciarskich, to na szczęście niespotykane, ale wiemy z poprzednich igrzysk, że w innych konkurencjach sportowcy, którzy nie dają rady, sięgają po wspomaganie - powiedział siłacz.„Sięgają po wspomaganie”? Czy Pudzianowski coś sugeruje"""------ TO NIE SĄ MOJE SŁOWA NIE LUBIE JAK KTOŚ WKŁADA MI COS W USTA!!!!JAK SZUKA SIE SENSACJI TO PROSZE ALE NIE MOIM KOSZTEM, TAK WŁAŚNIE PRACUJE CAŁA NASZA POLSKA PRASA!!! Mariusz Pudzianowski

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW