MARIUSZ PUDZIANOWSKI

WYNIKI MMA

DATAPRZECIWNIKEVENTWYNIK
05-06-2021Łukasz "Juras" JurkowskiKSW 61 - To Fight or Not To FightWTKO
20-03-2021Nikola MilanovicKSW 59 - Fight CodeWTKO
09-11-2019Erko JunKSW 51 - ZagrebWTKO
23-03-2019Szymon KołeckiKSW 47 - The X-WarriorsLTKO
09-06-2018Karol BedorfKSW 44 - The GameLSUB
22-10-2017Jay SilvaKSW 40 - DublinWDEC
27-03-2017Tyberiusz KowalczykKSW 39 - ColosseumWTKO
03-03-2016Paweł "Popek" MikolajuwKSW 37 - Circus of PainWTKO
27-05-2016Marcin "Różal" RóżalskiKSW 35 - Khalidov vs. KaraogluLSUB
31-10-2015Peter GrahamKSW 32 - Road to WembleyLTKO
23-05-2015Rolles GracieKSW 31 - Materla vs. DrwalWTKO
06-12-2014Paweł NastulaKSW 29 - ReloadWDEC
17-05-2014Oli ThompsonKSW 27 - Cage TimeWDEC
28-09-2013Sean McCorkleKSW 24 - Clash of the GiantsWDEC
08-07-2013Sean McCorkleKSW 23 - Khalidov vs. ManhoefLSUB
15-09-2012Christos PiliafasKSW 20 - Fighting SymphonyWTKO
12-05-2012Bob SappKSW 19 - Pudzianowski vs. SappWTKO
26-11-2011James ThompsonKSW 17 - RevengeNCJR
21-05-2011James ThompsonKSW 16 - KonfrontacjaLSUB
18-09-2010Eric EschKSW 14 - Judgment DayWTKO
21-05-2010Tim SylviaMoosin - God of Martial ArtsLTKO
07-05-2010Yusuke KawaguchiKSW 13 - KumiteWDEC
11-12-2009Marcin NajmanKSW 12 - Najman vs. PudzianowskiWTKO
REKORDOWE

WYMIARY CIAŁA

waga: 142 kg, wzrost: 186 cm

biceps: 56 cm, kark: 54 cm, obwód pasa: 92 cm, obwód uda: 80 cm, obwód klatki piersiowej: 148 cm, obwód przedramienia: 45 cm.

 

SIŁOWNIA

Rekordy życiowe

wyciskanie leżąc: 290 kg
przysiad ze sztangą: 380 kg
martwy ciąg: 415 kg

MARIUSZ PUDZIANOWSKI

OSIĄGNIĘCIA STRONGMAN

2010

1. miejsce – Halowy Puchar Polski Strongman 2010, Gdańsk

2009

8. miejsce – Piąty Pojedynek Gigantów, Łódź (kontuzjowany)
1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2009, Bartoszyce
1. miejsce – The Globe’s Strongest Man, Grand Prix Moskwy
1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2009, Trzebiatów
2. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman A-S 2009, Malbork
1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman w Parach 2009, Krotoszyn (z Januszem Kułagą)
2. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2009, Malta
1. miejsce – Halowy Puchar Polski Strongman 2009, Lębork

2008

2. miejsce – Super Seria 2008: Mohegan Sun
1. miejsce – Czwarty Pojedynek Gigantów, Łódź
1. miejsce – WSF Puchar Świata 2008: Irkuck
1. miejsce – Polska kontra Europa, Cieszanów
1. miejsce – Grand Prix Polski Strongman 2008, Radom
1. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2008, Kołobrzeg
1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2008, Szczecinek
1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2008, Częstochowa
1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2008, Charleston (Wirginia Zachodnia), USA

2007

1. miejsce – Trzeci Pojedynek Gigantów, Łódź
1. miejsce – Super Seria 2007: Mohegan Sun
1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2007: Ryga
2. miejsce – Super Seria 2007: Venice Beach
1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2007, Łódź
1. miejsce – Super Seria 2007: Viking Power Challenge, Storefjell
1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2007: Dartford
1. miejsce – Puchar Europy Par Strongman WP 2007, Oleśnica (z Damianem Sierpowskim)
1. miejsce – Puchar Polski Strongman 2007, Strzegom
1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2007, Strzegom
1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2007, Anaheim, USA

2006

1. miejsce – Drugi Pojedynek Gigantów, Łódź
6. miejsce – Arnold Strongman Classic, Columbus, USA
1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Ryga
1. miejsce – Super Seria 2006: Mohegan Sun
1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Mińsk
1. miejsce – Super Seria 2006: Moskwa
1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Moskwa
1. miejsce – Super Seria 2006: Milicz
1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2006, Września
2. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2006, Sanya, Chiny
1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Grodzisk Mazowiecki
1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Podolsk

2005

1. miejsce – Pierwszy Pojedynek Gigantów, Łódź
1. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2005, Poznań (ze Sławomirem Toczkiem)
1. miejsce – Super Seria 2005: Venice Beach
1. miejsce – Super Seria 2005: Malbork
1. miejsce – Super Seria 2005: Varberg
1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2005: Bad Häring
1. miejsce – Super Seria 2005: Mohegan Sun
1. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2005, Kielce
2. miejsce – Zawody Północ-Południe, Darłowo
1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2005, Chengdu, Chiny
1. miejsce – Czwarte zawody Polska kontra Reszta Świata

2004

5. miejsce – Arnold Strongman Classic, Columbus, USA
1. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2004, Szczecin
1. miejsce – Super Seria 2004: Moskwa
1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2004
1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2004, Jelenia Góra
3. miejsce / dyskwalifikacja – Mistrzostwa Świata Strongman 2004, Paradise Island, Bahamy
1. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2004, Płock (z Jarosławem Dymkiem)
1. miejsce – Polska – Skandynawia, Dąbrowa Górnicza
2. miejsce – Pierwsze zawody Polska kontra Ukraina
1. miejsce – Trzecie zawody Polska kontra Reszta Świata

2003

3. miejsce – Super Seria 2003: Oahu
1. miejsce – Super Seria 2003: Hawaje
4. miejsce – Arnold Strongman Classic, Columbus, USA
1. miejsce – Super Seria 2003: Silvonde
1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2003
1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2003, Sandomierz
2. miejsce – Super Seria 2003: North Bay
2. miejsce – Super Seria 2003: Imatra
2. miejsce – Mistrzostwa World Muscle Power
1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2003, Wodospady Wiktorii, Zambia
1. miejsce – World Record Breakers, Gdynia
1. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2003, Węgry (z Jarosławem Dymkiem)
1. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2003, Piła
1. miejsce – Drugie zawody Polska kontra Reszta Świata

2002

3. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2002, Heerenveen, Holandia (z Jarosławem Dymkiem)
1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2002, Gdynia
2. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2002, Ostrów Wielkopolski
1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2002, Kuala Lumpur, Malezja
1. miejsce – Giganci Świata
5. miejsce – Super Seria 2002: Sztokholm
2. miejsce – Pierwsze zawody Polska kontra Reszta Świata

2000

1. miejsce – Puchar Świata
1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2000
4. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2000, Sun City, RPA
2. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2000, Węgry (z Jarosławem Dymkiem)

1999

1. miejsce – Puchar Polski Strongman 1999 (pierwsza edycja Warka Strongman)
3. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 1999, Panyu, Chiny (z Jarosławem Dymkiem)